- Kavel 121 van 146
Mooi werk van Frans Masereel, met potlood gesigneerd Frans Laurent Wilhelmina Adolf Lodewijk Masereel (Blankenberge, 30 juli 1889 – Avignon, 3 januari 1972) was een Belgisch graficus, houtsnijder, kunstschilder en tekenaar. Hij wordt beschouwd als een van de belangrijkste grafische kunstenaars uit de twintigste eeuw
Formaat: 51cm (H) x 61cm (B)
Ingelijst: 53cm (H) x 63cm (B)
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd