- » Previous
- Lot 121 of 146
- Next »
Mooi werk van Frans Masereel, met potlood gesigneerd Frans Laurent Wilhelmina Adolf Lodewijk Masereel (Blankenberge, 30 juli 1889 – Avignon, 3 januari 1972) was een Belgisch graficus, houtsnijder, kunstschilder en tekenaar. Hij wordt beschouwd als een van de belangrijkste grafische kunstenaars uit de twintigste eeuw
Size: 51cm (H) x 61cm (L)
Framed: 53cm (H) x 63cm (L)
Medium: Lithography
Signed: Signed
Share on:
Framed: 53cm (H) x 63cm (L)
Medium: Lithography
Signed: Signed
Share on:
Free collection at the auctioneer in Aalst, België.