- Lot 121 de 146
Mooi werk van Frans Masereel, met potlood gesigneerd Frans Laurent Wilhelmina Adolf Lodewijk Masereel (Blankenberge, 30 juli 1889 – Avignon, 3 januari 1972) was een Belgisch graficus, houtsnijder, kunstschilder en tekenaar. Hij wordt beschouwd als een van de belangrijkste grafische kunstenaars uit de twintigste eeuw
Dimensions: 51cm (H) x 61cm (L)
Encadré: 53cm (H) x 63cm (L)
Technique: Lithographie
Signé: Signé
Encadré: 53cm (H) x 63cm (L)
Technique: Lithographie
Signé: Signé