- Kavel 8 van 112
Bram Bogart (1921 - 2012) Untitled/niet getiteld Jaar: 1956 watercolour op papier Handgesigneerd en gedateerd 'Bogart '56' Afmetingen werk: 72.5 x 25.5 cm., Afmetingen kader: 94.5 x 46.5 cm. Herkomst Collectie d'Art, Amsterdam.
Formaat: 72cm (H) x 25cm (B)
Ingelijst: 94cm (H) x 46cm (B)
Jaartal: 1956
Gesigneerd: Gesigneerd
Jaartal: 1956
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: ANTLERART
Gratis ophaling bij verkoper in: Lier, België.