- » Previous
- Lot 8 of 112
- Next »
Bram Bogart (1921 - 2012) Untitled/niet getiteld Jaar: 1956 watercolour op papier Handgesigneerd en gedateerd 'Bogart '56' Afmetingen werk: 72.5 x 25.5 cm., Afmetingen kader: 94.5 x 46.5 cm. Herkomst Collectie d'Art, Amsterdam.
Size: 72cm (H) x 25cm (L)
Framed: 94cm (H) x 46cm (L)
Year: 1956
Medium: Acryl
Signed: Signed
Edition: Unique artwork
Share on:
Framed: 94cm (H) x 46cm (L)
Year: 1956
Medium: Acryl
Signed: Signed
Edition: Unique artwork
Share on:
Brought to you by: ANTLERART
Free collection by seller at : Lier, Belgium.