- Lot 8 de 112
Bram Bogart (1921 - 2012) Untitled/niet getiteld Jaar: 1956 watercolour op papier Handgesigneerd en gedateerd 'Bogart '56' Afmetingen werk: 72.5 x 25.5 cm., Afmetingen kader: 94.5 x 46.5 cm. Herkomst Collectie d'Art, Amsterdam.
Dimensions: 72cm (H) x 25cm (L)
Encadré: 94cm (H) x 46cm (L)
Année: 1956
Technique: Acryl
Signé: Signé
Encadré: 94cm (H) x 46cm (L)
Année: 1956
Technique: Acryl
Signé: Signé
Offert par: ANTLERART
Retrait gratuit chez le vendeur à: Lier, Belgique.