Helaas te laat, veiling geëindigd op maandag 18 december 2023 21:55
Kavel 97-115 tot 115
Kavel 97
Paul Van Hoeydonck
Black Boxes
Kavel 98
Kavel 99
Zonder titel
Kavel 100
Michel Seuphor
Compositie
Kavel 101
MR Strange Gitard
Skull of Honduras
Kavel 102
Vogels en vulkanen - 1991
Kavel 103
Lithografie : Medeplichtigheid - 2003
Kavel 104
Frans Masereel
Frans Masereel, Museum voor Schone Kunsten, Gent
Kavel 105
Christo Javacheff
Over the river
Kavel 106
Chantalle Smeets
Balans
Kavel 107
Kavel 108
Oliver
Alexa Dreams
Kavel 109
I am Hope
Kavel 110
"AMY"
Kavel 111
Lucie
Kavel 112
Yves Klein
L’Ours Pompon
Kavel 113
Salvador Dali
Marquis de Pubol
Kavel 114
André Goezu
Kavel 115
Jan Beekman