- Kavel 10 van 241
● Sarolta Bán's hartverwarmende beeld 'Bear Hug' - een teder moment dat onze affiniteit met het dierenrijk viert. ● Chromogene print op Fuji Crystal Archive-papier. ● Papierformaat 14" x 12" (36 x 30 cm) ● Beeldformaat 10" x 10" (25 x 25 cm) ● Gesigneerd in de plaat ● Handgenummerde galeriestempel op de achterkant ● Oplage - 250 ● Titel onder afbeelding ● Genummerde galeriestempel ● Certificaat van afdrukechtheid ● MINT staat ● Schepen opgerold in een stevige 'crush proof' PVC buis ● * LET OP - Deze print is NIET ingelijst
Formaat: 36cm (H) x 30cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2013
Gesigneerd: Handtekening gedrukt
Oplage: 250
Aangeboden nummer: 27/250
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2013
Oplage: 250
Aangeboden nummer: 27/250
Aangeboden door: Surrealeye
België | 36€ |
Nederland | 36€ |
Frankrijk | 36€ |
Europa | 40€ |
Wereldwijd | 42€ |