- Kavel 30 van 101
Prachtig werk van deze aquarel kunstenares uit haar eerste periode, momenteel werkt zij meer met textiel. Zomers landschap met op de voorgrond een ven overgaand in het heidelandschap, enkele berken en op de achtergrond het zacht groen van de bossen onder de heldere hemel.
Formaat: 52cm (H) x 32cm (B)
Ingelijst: 72cm (H) x 52cm (B)
Jaartal: 1987
Medium: Aquarel
Gesigneerd: Gesigneerd
Jaartal: 1987
Medium: Aquarel
Gesigneerd: Gesigneerd