- » Previous
- Lot 30 of 101
- Next »
Prachtig werk van deze aquarel kunstenares uit haar eerste periode, momenteel werkt zij meer met textiel. Zomers landschap met op de voorgrond een ven overgaand in het heidelandschap, enkele berken en op de achtergrond het zacht groen van de bossen onder de heldere hemel.
Size: 52cm (H) x 32cm (L)
Framed: 72cm (H) x 52cm (L)
Year: 1987
Medium: Watercolor
Signed: Signed
Edition: Unique artwork
Share on:
Framed: 72cm (H) x 52cm (L)
Year: 1987
Medium: Watercolor
Signed: Signed
Edition: Unique artwork
Share on:
Brought to you by: Henri1Gregoor
Free collection by seller at : BEVERST BILZEN, Belgium.