- Kavel 58 van 157
Affiche op glanspapier, professioneel ingelijst. Zeer zeldzame affiche Deze kunstenaars zijn: Lili Dujourie, Jef Geys, Panamarenko, Jacques Charlier, Didier Vermeiren, Jan Vercruysse en Bernd Lohaus.
Formaat: 88cm (H) x 50cm (B)
Ingelijst: 90cm (H) x 52cm (B)
Jaartal: 1982
Medium: Affichelitho
Gesigneerd: Ongesigneerd
Jaartal: 1982
Medium: Affichelitho
Gesigneerd: Ongesigneerd