- Lot 58 de 157
Affiche op glanspapier, professioneel ingelijst. Zeer zeldzame affiche Deze kunstenaars zijn: Lili Dujourie, Jef Geys, Panamarenko, Jacques Charlier, Didier Vermeiren, Jan Vercruysse en Bernd Lohaus.
Dimensions: 88cm (H) x 50cm (L)
Encadré: 90cm (H) x 52cm (L)
Année: 1982
Technique: Lithoaffiche
Signé: Non signé
Encadré: 90cm (H) x 52cm (L)
Année: 1982
Technique: Lithoaffiche
Signé: Non signé