- Kavel 32 van 157
Mooie weergave van de Mick Jagger impressie door Andy Warhol van 1975. Dit werd uitgegeven in 2010 door Mumok Stiftung Ludwig in Wenen en prachtig professioneel ingelijst met wit hout. Zeer decoratief werk.
Formaat: 70cm (H) x 50cm (B)
Jaartal: 2010
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Ongesigneerd
Jaartal: 2010
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Ongesigneerd
Aangeboden door: Classics
Gratis ophaling bij verkoper in: Herentals , België.