- » Previous
- Lot 32 of 157
- Next »
Mooie weergave van de Mick Jagger impressie door Andy Warhol van 1975. Dit werd uitgegeven in 2010 door Mumok Stiftung Ludwig in Wenen en prachtig professioneel ingelijst met wit hout. Zeer decoratief werk.
Size: 70cm (H) x 50cm (L)
Year: 2010
Medium: Lithography
Signed: Unsigned
Share on:
Year: 2010
Medium: Lithography
Signed: Unsigned
Share on:
Brought to you by: Classics
Free collection by seller at : Herentals , Belgium.