- Kavel 10 van 157
Zeer mooie, kwalitatieve en bijzonder decoratieve litho handzeefdruk op museumpapier. Mooi ingelijst in zwarte aluminium kader. Popart kunstwerk in de stijl van Andy Warhol. Vermelding stempel achteraan.
Formaat: 90cm (H) x 90cm (B)
Ingelijst: Ja
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Ongesigneerd
Ingelijst: Ja
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Ongesigneerd
Aangeboden door: Classic
Gratis ophaling bij verkoper in: Herentals, België.