- » Previous
- Lot 10 of 157
- Next »
Zeer mooie, kwalitatieve en bijzonder decoratieve litho handzeefdruk op museumpapier. Mooi ingelijst in zwarte aluminium kader. Popart kunstwerk in de stijl van Andy Warhol. Vermelding stempel achteraan.
Size: 90cm (H) x 90cm (L)
Framed: Yes
Medium: Lithography
Signed: Unsigned
Share on:
Framed: Yes
Medium: Lithography
Signed: Unsigned
Share on:
Brought to you by: Classic
Free collection by seller at : Herentals, Belgium.