Keith Haring (after)

Keith Haring & Andy Warhol - 1000 lire gesigneerd met tekening van Keith Haring

Keith Haring (after) - Keith Haring & Andy Warhol - 1000 lire gesigneerd met tekening van Keith HaringKeith Haring (after) - Keith Haring & Andy Warhol - 1000 lire gesigneerd met tekening van Keith HaringKeith Haring (after) - Keith Haring & Andy Warhol - 1000 lire gesigneerd met tekening van Keith HaringKeith Haring (after) - Keith Haring & Andy Warhol - 1000 lire gesigneerd met tekening van Keith Haring

Handgesigneerd door Andy Warhol & Keith Haring & Lucio Amelio (op de achterzijde) op een echt biljet van 1000 lire, uitgave 1969. De tekening van Keith Haring vooraan “Three Eyed Smiling Face”, tezamen met de handtekeningen, maakt van dit biljet een uniek kunstwerk. Biljet: 12,5 x 6,2 cm. Met certificaat (COA). Hologram ‘verification of authenticity’. Enveloppe met inktstempel van Lucio Amelio. Wordt geleverd met een magnetisch acrylframe (18,5 x 9,2 x 4 cm) met sokkel (8 x 4 x 1 cm). Warhol en Haring voerden veel van deze samenwerkingsprojecten uit. Dit biljet komt uit de verzameling van Lucio Amelio in Napels, vriend en galeriehouder van Keith Haring en Andy Warhol in Italië en nauw verbonden met de beroemde Tony Shafrazi, de officiële galerijhouder van Keith Haring in New York. Achteraan een genummerde sticker van deze galerij. Het bankbiljet is achteraan gedateerd en voorzien van een afgestempelde postzegel, gedateerd 20-11-86, dit komt omdat Andy Warhol, vriend van Keith Haring, het heerlijk vond om duizenden biljetten door het postkantoor te laten annuleren, om ze vervolgens in de toekomst te hergebruiken als kunstwerken voor vrienden en kennissen, waardoor ze wat exemplaren konden krijgen als souvenirs van vriendschap. Info bankbiljet: voorkant: het portret van de Italiaanse componist Giuseppe Verdi / achterkant: een zicht op het Scala theater van Milaan.

Aangeboden door: Cart

België 30€
Nederland 35€
Frankrijk 35€
Europa 45€
Wereldwijd 90€