- Kavel 132 van 179
Zeer bijzondere en exclusieve genummerde kleurenzeefdruk van Herman Brood. Afmeting blad 30 x 24 cm in nieuwstaat.het werk is nooit ingelijst geweest. De kleurenzeefdruk is in de druk gesigneerd en genummerd in een oplage van 350 exemplaren. het nummer kan afwijken van de foto. Wordt geleverd met echtheidscertificaat.
Formaat: 30cm (H) x 24cm (B)
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Handtekening gedrukt
Oplage: 350ex.
Aangeboden nummer: nvt
Ingelijst: Nee
Oplage: 350ex.
Aangeboden nummer: nvt
Aangeboden door: ARTDiemen
België | 20€ |
Wereldwijd | 45€ |