- Lot 132 de 179
Zeer bijzondere en exclusieve genummerde kleurenzeefdruk van Herman Brood. Afmeting blad 30 x 24 cm in nieuwstaat.het werk is nooit ingelijst geweest. De kleurenzeefdruk is in de druk gesigneerd en genummerd in een oplage van 350 exemplaren. het nummer kan afwijken van de foto. Wordt geleverd met echtheidscertificaat.
Dimensions: 30cm (H) x 24cm (L)
Signé: Signature imprimée
Nombre de copies: 350ex.
Numéro offerte: nvt
Signé: Signature imprimée
Nombre de copies: 350ex.
Numéro offerte: nvt
Belgique | 20€ |
France | 25€ |
Europe | 35€ |
Le monde entier | 45€ |