- Kavel 189 van 228
Titel: Zonder titel IV Jaartal: 1991 Afmetingen lijst: 139 cm x 104 cm Oplage: 29/200 Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (linksonder) Materiaal: Zeefdruk op papier Ingelijst: Ja, in aluminium lijst Conditie kunstwerk: In zeer goede staat Oorspronkelijke galerieprijs: € 1200,00
Formaat: 120cm (H) x 80cm (B)
Ingelijst: 140cm (H) x 100cm (B)
Jaartal: 1991
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 200
Jaartal: 1991
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 200
België | Niet gekend, nader te bepalen |
Nederland | Niet gekend, nader te bepalen |