- Lot 189 de 228
Titel: Zonder titel IV Jaartal: 1991 Afmetingen lijst: 139 cm x 104 cm Oplage: 29/200 Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (linksonder) Materiaal: Zeefdruk op papier Ingelijst: Ja, in aluminium lijst Conditie kunstwerk: In zeer goede staat Oorspronkelijke galerieprijs: € 1200,00
Dimensions: 120cm (H) x 80cm (L)
Encadré: 140cm (H) x 100cm (L)
Année: 1991
Signé: Signé
Nombre de copies: 200
Année: 1991
Signé: Signé
Nombre de copies: 200
Belgique | Non connu, à déterminer |
Les Pays-Bas | Non connu, à déterminer |