- Kavel 142 van 228
Mooie Kleurenlitho op gesatineerd papier van Corneille uit het jaar 1998. Titel van het werk is Image du Paradis . De dikke letters onder het werk, Kass / Meridian uit Chicago, had in 1998 een expositie met Corneille en zijn werken. Gedachtengang was : Koop u een litho, krijgt u een ongesigneerd exemplaar op licht gesatineerd papier. Storen de teksten op deze litho dan u kunt u deze onder het passe-partout laten zetten. Al met al best een mooie litho met een verhaal.
Formaat: 78cm (H) x 50cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1998
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Handtekening gedrukt
Oplage: onbekend
Aangeboden nummer: nvt
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1998
Medium: Lithografie
Oplage: onbekend
Aangeboden nummer: nvt
Aangeboden door: ARTDiemen
België | 20€ |
Wereldwijd | 45€ |