- Lot 142 de 228
Mooie Kleurenlitho op gesatineerd papier van Corneille uit het jaar 1998. Titel van het werk is Image du Paradis . De dikke letters onder het werk, Kass / Meridian uit Chicago, had in 1998 een expositie met Corneille en zijn werken. Gedachtengang was : Koop u een litho, krijgt u een ongesigneerd exemplaar op licht gesatineerd papier. Storen de teksten op deze litho dan u kunt u deze onder het passe-partout laten zetten. Al met al best een mooie litho met een verhaal.
Dimensions: 78cm (H) x 50cm (L)
Année: 1998
Technique: Lithographie
Signé: Signature imprimée
Nombre de copies: onbekend
Numéro offerte: nvt
Année: 1998
Technique: Lithographie
Signé: Signature imprimée
Nombre de copies: onbekend
Numéro offerte: nvt
Belgique | 20€ |
France | 25€ |
Europe | 35€ |
Le monde entier | 45€ |