- Kavel 78 van 117
kleurenets van Raveel ingelijst met passe-partoutpapier en een bijpassende kader verkeerd in goede staat dit werk is getekend en genummerd Het werk wordt beschreven in het grafische oeuvre onder nummer 167 op pagina 139.
Formaat: 50cm (H) x 66cm (B)
Ingelijst: 68cm (H) x 87cm (B)
Jaartal: 1988
Medium: Ets
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 40
Aangeboden nummer: 11
Jaartal: 1988
Medium: Ets
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 40
Aangeboden nummer: 11
Aangeboden door: Maliakov
Gratis ophaling bij verkoper in: Oostende, België.