- Kavel 77 van 117
ets van Raveel ingelijst met passe-partoutpapier en een bijpassende kader verkeerd in goede staat dit werk is getekend en genummerd Het werk wordt beschreven in het grafisch oeuvre onder nummer 32B1 op pagina's 57 en 59.
Formaat: 66cm (H) x 50cm (B)
Ingelijst: 87cm (H) x 68cm (B)
Jaartal: 1973
Medium: Ets
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 50
Aangeboden nummer: 34
Jaartal: 1973
Medium: Ets
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 50
Aangeboden nummer: 34
Aangeboden door: Maliakov
Gratis ophaling bij verkoper in: Oostende, België.