- Kavel 95 van 117
litho van Anton Rooskens Anton Rooskens was een Nederlands kunstschilder en metaalleraar op de Don Boscoschool in Amsterdam. Als schilder was hij autodidact. Hij was een van de oprichters van de Experimentele Groep in Holland, welke later opging in de Cobra-beweging. Rooskens was slechts korte tijd betrokken bij Cobra. getekend en genummerd op de achterzijde. ingelijst met passe-partoutpapier en een zwarte kader. het werk verkeerd in een goede staat.
Formaat: 20cm (H) x 21cm (B)
Ingelijst: 52cm (H) x 52cm (B)
Jaartal: 1948
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 191/300
Jaartal: 1948
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 191/300
Aangeboden door: Maliakov
Gratis ophaling bij verkoper in: Oostende, België.