- Kavel 38 van 83
Shepard Fairey maakte deze beperkte en genummerde oplage als steun voor de verkiezingscampagne van Barack Obama in 2008. Het werd al snel een iconisch beeld uit de hedendaagse geschiedenis. Een mooie kans om dit bijzondere kunstwerk aan te kopen. 98 x 64 cm High Quality Speckletone Paper Het werk werd steeds vrij van licht bewaard, en nooit opgehangen. Het werk wordt in een dubbele koker verzonden.
Formaat: 98cm (H) x 64cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2008
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Ongesigneerd
Oplage: 5000
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2008
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Ongesigneerd
Oplage: 5000
Aangeboden door: StreetAndArtGallery
Gratis ophaling bij verkoper in: Antwerpen, België.
België | 30€ |
Nederland | 40€ |
Frankrijk | 40€ |
Europa | 45€ |