- Lot 38 de 83
Shepard Fairey maakte deze beperkte en genummerde oplage als steun voor de verkiezingscampagne van Barack Obama in 2008. Het werd al snel een iconisch beeld uit de hedendaagse geschiedenis. Een mooie kans om dit bijzondere kunstwerk aan te kopen. 98 x 64 cm High Quality Speckletone Paper Het werk werd steeds vrij van licht bewaard, en nooit opgehangen. Het werk wordt in een dubbele koker verzonden.
Dimensions: 98cm (H) x 64cm (L)
Année: 2008
Technique: Lithographie
Signé: Non signé
Nombre de copies: 5000
Année: 2008
Technique: Lithographie
Signé: Non signé
Nombre de copies: 5000
Offert par: StreetAndArtGallery
Retrait gratuit chez le vendeur à: Antwerpen, Belgique.
Belgique | 30€ |
Les Pays-Bas | 40€ |
France | 40€ |
Europe | 45€ |