- Kavel 37 van 83
Prachtige grote kleurenzeefdruk van de bekende Nederlandse kunstenaar Herman Brood. Afmeting blad 120 x 85 cm in nieuwstaat ( het werk is nooit ingelijst geweest ) De kleurenzeefdruk is Handgesigneerd en genummerd 103/250
Formaat: 85cm (H) x 120cm (B)
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 250ex
Aangeboden nummer: 103
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 250ex
Aangeboden nummer: 103
Aangeboden door: ARTDiemen
Gratis ophaling bij verkoper in: Diemen, Nederland.
Europa | 45€ |
Wereldwijd | 75€ |