- Lot 37 de 83
Prachtige grote kleurenzeefdruk van de bekende Nederlandse kunstenaar Herman Brood. Afmeting blad 120 x 85 cm in nieuwstaat ( het werk is nooit ingelijst geweest ) De kleurenzeefdruk is Handgesigneerd en genummerd 103/250
Dimensions: 85cm (H) x 120cm (L)
Signé: Signé
Nombre de copies: 250ex
Numéro offerte: 103
Signé: Signé
Nombre de copies: 250ex
Numéro offerte: 103
Retrait gratuit chez le vendeur à: Diemen, Netherlands.
France | 35€ |
Europe | 45€ |
Le monde entier | 75€ |