- Kavel 74 van 80
Zeer bijzondere kleurenzeefdruk van de bekende Nederlandse kunstenaar en muzikant Herman Brood. Afmeting blad 100 x 70 cm in nieuwstaat ( nooit ingelijst geweest) De kleurenzeefdruk is Handgesigneerd en genummerd 10/175
Formaat: 70cm (H) x 100cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1990
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 175
Aangeboden nummer: 10
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1990
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 175
Aangeboden nummer: 10
Aangeboden door: ARTDiemen
Gratis ophaling bij verkoper in: Diemen, Nederland.
Europa | 45€ |
Wereldwijd | 75€ |