- Kavel 69 van 84
getekened en genummerd in potlood
e.a. 18/35 in romeins genummerd
de afmetingen van de litho zijn 76 cm x 55 cm
professioneel ingekaderd
dubbele passe partout
Houten zwarte kader ( 6cm op 4 cm) met een gouden randje.
Formaat: 90cm (H) x 111cm (B)
Jaartal: 1970
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 35
Aangeboden nummer: 18
Jaartal: 1970
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 35
Aangeboden nummer: 18
Aangeboden door: myrino
Gratis ophaling bij verkoper in: Meulebeke, België.