House of Faberge

Muzikaal Ei ‘Roos’ Arabische Dans

House of Faberge  - Muzikaal Ei ‘Roos’ Arabische DansHouse of Faberge  - Muzikaal Ei ‘Roos’ Arabische DansHouse of Faberge  - Muzikaal Ei ‘Roos’ Arabische Dans

Prachtig handgemaakt verguld porseleinen Musical Egg, geproduceerd door The House of Fabergé Franklin mint. Het ei heet "Roos" en speelt Tsjaikovski's "Arabische Dans". Alle goudkleurige onderdelen zijn 24-karaats verguld (de sokkel, het bovenste ornament, het opwindornament en de versieringen over het hele ei). Gemerkt aan de onderkant ‘House of Fabergé - © TFM. Heel goede staat. Muziek speelt heel goed. Zeldzaam exemplaar met certificaat (bewijs van herkomst) dat in zeer beperkte oplage is geproduceerd. Het Arabian Dance Rose Egg is een buitengewoon kunstwerk gemaakt in de artistieke traditie van de weelderige eieren gemaakt door Peter Carl Fabergé. Het beschikt over een opwindsleutel in de vorm van een gouden roos, die zich in het prachtige ei bevindt. Het Arabian Dance Rose Egg maakt deel uit van de The Flowers of Fabergé Music Boxes-collectie.

Aangeboden door: Cart

België 30€
Nederland 40€
Frankrijk 40€
Europa 50€
Wereldwijd 100€