(After) Andy Warhol

Mick Jagger

(After) Andy Warhol - Mick Jagger

Mooie weergave van de Mick Jagger impressie door Andy Warhol van 1975. Dit werd uitgegeven in 2010 door Mumok Stiftung Ludwig in Wenen en prachtig professioneel ingelijst met wit hout. Zeer decoratief werk.

Aangeboden door: Classics
Gratis ophaling bij verkoper in: Herentals , België.