- Lot 32 de 157
Mooie weergave van de Mick Jagger impressie door Andy Warhol van 1975. Dit werd uitgegeven in 2010 door Mumok Stiftung Ludwig in Wenen en prachtig professioneel ingelijst met wit hout. Zeer decoratief werk.
Dimensions: 70cm (H) x 50cm (L)
Année: 2010
Technique: Lithographie
Signé: Non signé
Année: 2010
Technique: Lithographie
Signé: Non signé
Offert par: Classics
Retrait gratuit chez le vendeur à: Herentals , Belgique.