- Kavel 8 van 157
Originele offset lithografie The Diver David Hockney (°1937)
Van deze offset lithografie zijn toen (1972) 2 drukken gemaakt, één iets grotere druk en (wegens een te kort ?) een tweede iets kleinere druk, van ca. 100 x 63 cm. Het betreft hier deze tweede druk.
Formaat: 100cm (H) x 63cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1972
Medium: Affichelitho
Gesigneerd: Handtekening gedrukt
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1972
Medium: Affichelitho