- Lot 31 de 157
Zeer mooie litho van pop art kunstenaar Keith Haring, gesigneerd in druk. Werk is genummerd en uitgegeven op 200 exemplaren, waarvan het aangeboden werk nummer 66 betreft. Professioneel ingelijst met zwarte aluminium kader. Merk op dat de Keith Haring Foundation al vele jaren geen certificaat van echtheid (COA) uitschrijft. Werken van Keith Haring, die niet kunnen gevonden worden in één van de catalogi van Haring, worden daarom bij ArtAuction.online steeds als "after" of "naar" gemarkeerd omdat we deze niet kunnen attesteren.
Dimensions: 90cm (H) x 90cm (L)
Encadré: Yes
Technique: Lithographie
Signé: Signature imprimée
Nombre de copies: 200
Numéro offerte: 66
Encadré: Yes
Technique: Lithographie
Signé: Signature imprimée
Nombre de copies: 200
Numéro offerte: 66
Offert par: Classics
Retrait gratuit chez le vendeur à: Herentals , Belgique.