- Kavel 77 van 146
Bengt Karl Erik Lindström werd geboren in 1925 Lapland Zweden waar de Sàmi-koning zijn peetvader was en stierf na in 2003 een beroerte gehad te hebben in 2008 Zweden. Het Lapland van Bengt Lindström vulde zijn kunstwerken met een gedurfde aanwezigheid van kleur, vorm en figuren verwijzen naar de legendes en verhalen van mystieke wezen met meestal verwongen gezichten. Typische grote aquagravure uit 1997. prachtig zwevend ingelijst in zwarte houten baklijst
Formaat: 72cm (H) x 53cm (B)
Ingelijst: 88cm (H) x 69cm (B)
Jaartal: 1997
Medium: Aquagravure
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 99
Aangeboden nummer: 73
Jaartal: 1997
Medium: Aquagravure
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 99
Aangeboden nummer: 73
Aangeboden door: TVA
Gratis ophaling bij verkoper in: Deinze, België.