- Kavel 45 van 146
Gesigneerde affiche van Jan Fabre. Dubbelzijdig gedrukt. Werd geplooid verzonden bij uitgave. Zeldzame affiche. Jan Fabre is een Belgisch multidisciplinair kunstenaar. Zijn artistieke opleiding genoot hij aan het Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten en aan de Koninklijke Academie voor Schone Kunsten van Antwerpen
Formaat: 42cm (H) x 29cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2013
Medium: Affichelitho
Gesigneerd: Gesigneerd
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2013
Medium: Affichelitho
Gesigneerd: Gesigneerd