- Lot 45 de 146
Gesigneerde affiche van Jan Fabre. Dubbelzijdig gedrukt. Werd geplooid verzonden bij uitgave. Zeldzame affiche. Jan Fabre is een Belgisch multidisciplinair kunstenaar. Zijn artistieke opleiding genoot hij aan het Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten en aan de Koninklijke Academie voor Schone Kunsten van Antwerpen
Dimensions: 42cm (H) x 29cm (L)
Année: 2013
Technique: Lithoaffiche
Signé: Signé
Année: 2013
Technique: Lithoaffiche
Signé: Signé