- Kavel 21 van 146
Zeer mooi, groot en typerend werk van Hugo Claus (1929-2008). Getiteld: "Haar bed ligt open". Achteraan etiket met info door de kunstenaar zelf. In stijlvolle houten lijst met passe-partout en glas. Gewicht ca. 10kg. Wegens kwetsbaarheid enkel af te halen in Antwerpen.
Formaat: 80cm (H) x 50cm (B)
Ingelijst: 97cm (H) x 68cm (B)
Jaartal: 1979
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 300
Aangeboden nummer: 194
Jaartal: 1979
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 300
Aangeboden nummer: 194
Aangeboden door: Mikey11
Gratis ophaling bij verkoper in: Antwerpen, België.