- Lot 21 de 146
Zeer mooi, groot en typerend werk van Hugo Claus (1929-2008). Getiteld: "Haar bed ligt open". Achteraan etiket met info door de kunstenaar zelf. In stijlvolle houten lijst met passe-partout en glas. Gewicht ca. 10kg. Wegens kwetsbaarheid enkel af te halen in Antwerpen.
Dimensions: 80cm (H) x 50cm (L)
Encadré: 97cm (H) x 68cm (L)
Année: 1979
Technique: Lithographie
Signé: Signé
Nombre de copies: 300
Numéro offerte: 194
Encadré: 97cm (H) x 68cm (L)
Année: 1979
Technique: Lithographie
Signé: Signé
Nombre de copies: 300
Numéro offerte: 194
Offert par: Mikey11
Retrait gratuit chez le vendeur à: Antwerpen, Belgique.