- Kavel 19 van 146
Kleurrijk werk van Pieter Celie. Beschilderde editie op hout met relief, Gesigneerd en gedateerd. Pieter Celie (Eindhoven, 31 augustus 1942 – Borgerhout, 16 november 2015) is het pseudoniem van Theo van de Bult. Celie was een Nederlandse kunstenaar die heeft gewerkt als beeldhouwer, graficus, schilder, tekenaar en fotograaf. Zijn vader Bernhard van de Bult was ook fotograaf
Formaat: 60cm (H) x 60cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1988
Gesigneerd: Gesigneerd
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1988
Gesigneerd: Gesigneerd