Pieter Celie

Monroe

Pieter Celie - Monroe

Kleurrijk werk van Pieter Celie. Beschilderde editie op hout met relief, Gesigneerd en gedateerd. Pieter Celie (Eindhoven, 31 augustus 1942 – Borgerhout, 16 november 2015) is het pseudoniem van Theo van de Bult. Celie was een Nederlandse kunstenaar die heeft gewerkt als beeldhouwer, graficus, schilder, tekenaar en fotograaf. Zijn vader Bernhard van de Bult was ook fotograaf