- Kavel 49 van 146
Een mooie offset litho van Shepard Fairey. Gesigneerd in potlood rechts onderaan. Open editie. De litho is in nieuwstaat en is gedrukt op crème speckletone dik papier. In goede staat en zeer groot formaat
Formaat: 91cm (H) x 61cm (B)
Ingelijst: Nee
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Ingelijst: Nee
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd