- Kavel 34 van 121
Jan Cox - Zelfportret uit 1945 - het jaar dat hij mede La Jeune Peinture Belge oprichtte. Een tekening in Chinese inkt op getint houtspapier. Gesigneerd en gedateerd rechts onderaan. Uit de oude collectie van Robert L. Delevoy.
Formaat: 46cm (H) x 28cm (B)
Ingelijst: Ja
Jaartal: 1945
Gesigneerd: Gesigneerd
Ingelijst: Ja
Jaartal: 1945
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: VanHerck
Gratis ophaling bij verkoper in: Antwerpen, België.