- Lot 34 de 121
Jan Cox - Zelfportret uit 1945 - het jaar dat hij mede La Jeune Peinture Belge oprichtte. Een tekening in Chinese inkt op getint houtspapier. Gesigneerd en gedateerd rechts onderaan. Uit de oude collectie van Robert L. Delevoy.
Dimensions: 46cm (H) x 28cm (L)
Encadré: Yes
Année: 1945
Technique: Dessin
Signé: Signé
Encadré: Yes
Année: 1945
Technique: Dessin
Signé: Signé
Offert par: VanHerck
Retrait gratuit chez le vendeur à: Antwerpen, Belgique.