- Kavel 80 van 95
Gesigneerde en genummerde tentoonstellings editie door Luc Tuymans op 100 exemplaren. Professioneel ingelijst en op zeer groot formaat. Gesigneerd en genummerd door de kunstenaar. Enkel ophaling mogelijk.
Formaat: 165cm (H) x 110cm (B)
Ingelijst: 165cm (H) x 110cm (B)
Medium: Kleurenoffsetdruk
Gesigneerd: Gesigneerd
Medium: Kleurenoffsetdruk
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: Westminster
Gratis ophaling bij verkoper in: Waasmunster, België.