- Kavel 71 van 96
Een van de eerste litho’s van raveel, gedrukt door Piet Clement en uitgegeven door prent 190. Groot formaat, zwevend ingelijst. Enkel op te halen door formaat en risico op glasbreuk. Typische raveelkenmerken in de litho.
Formaat: 77cm (H) x 57cm (B)
Ingelijst: 93cm (H) x 73cm (B)
Jaartal: 1967
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 190
Aangeboden nummer: 69
Jaartal: 1967
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 190
Aangeboden nummer: 69
Aangeboden door: wannes
Gratis ophaling bij verkoper in: Alveringem, België.