- » Previous
- Lot 71 of 96
- Next »
Een van de eerste litho’s van raveel, gedrukt door Piet Clement en uitgegeven door prent 190. Groot formaat, zwevend ingelijst. Enkel op te halen door formaat en risico op glasbreuk. Typische raveelkenmerken in de litho.
Size: 77cm (H) x 57cm (L)
Framed: 93cm (H) x 73cm (L)
Year: 1967
Medium: Lithography
Signed: Signed
Edition: 190
Offered number: 69
Share on:
Framed: 93cm (H) x 73cm (L)
Year: 1967
Medium: Lithography
Signed: Signed
Edition: 190
Offered number: 69
Share on:
Brought to you by: wannes
Free collection by seller at : Alveringem, Belgium.